Mühendis Bilim / Gelişmeler / Gereçler / Iphone 7 Konsepti Nasıl Olabilir?

Iphone 7 Konsepti Nasıl Olabilir?

Hasan Eren EMİR | 25 Ekim 2015, 16:47 | Gereçler | 1647 görüntülenme

Yeni iPhone’un neye benzediğine dair hayal ürünleri de ortaya çıkmaya başladı. Martin Hajek adında bir kişi sonraki iPhone versiyonunu bu şekilde hayal etti . Hajek’in düşüncesinde iPhone 7, neredeyse kenarları kadar uzanan uzun bir kullanıcı arayüzü barındırıyor.

iPhone 7 2

Mod ayar tuşu ve ses tuşları ise aynı şekilde yerleştirilmiş.

iPhone 7 3

Hejek ayrıca kamerayı biraz daha içte hayal ederek kamera çıkıntısı probleminden de kurtulmuş. Kamera ise büyük bir led ile desteklenerek alışılmışın dışında tek değil çift olarak düşünülmüş.

iPhone 7 4

Ve son olarak herkesin beğenisini toplayan aydınlatmalı Apple Logusu fikri. Yeni sürümü bekleyip Hejek’in fikirlerinin ne decere doğru çıkacağını göreceğiz…

iPhone 7 5

KAYNAK: deccanchronicle.com

YAZAR BİLGİSİ
Hasan Eren EMİR
Yönetici
Biyografi

Merhabalar. Ben MühendisBilim’ in yöneticisiyim. Çocukluğumdan beri elektik-elektronik ve yazılım alanlarına duyduğum büyük ilgi sebebiyle üniversite eğitimimde bu alana yöneldim. Halen Atatürk Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü’ nde eğitim görmekteyim. Bunun yanında kendi projelerim üzerinde çalışmalarımı sürdürüyorum. Bilim, teknoloji, mühendislik alanlarından gelişmeleri duyuracağım ve diğer projelerimi de yayınlayacağım bir platform ihtiyacından doğan bir diğer projem; MühendisBilim için desteklerinizi bekliyor, iyi okumalar diliyorum.

BENZER GÖNDERİLER

FACEBOOK İLE YORUM YAP

YORUM YAP


PAYLAŞ