Mühendis Bilim / Gelişmeler / Genel / Geçmiş Olsun Türkiye

Geçmiş Olsun Türkiye

Hasan Eren EMİR | 17 Temmuz 2016, 20:10 | Genel | 2046 görüntülenme

Bilindiği üzere 15 Temmuz 2016 gece saatlerinde Millet Meclisi’ne, Millet Vekilleri’ne, Cumhurbaşkanı’na, Polisimize, Askerimize ve Halkımıza karşı darbe girişiminde bulunuldu.

Halkın vergileri ile alınan silahların halka ateşlenmesi sonucu bir çok vatandaşımız, görevli personelimiz hayatını kaybetti ve birçok kişide yaralandı.

Mühendis Bilim Ekibi olarak şehitlerimize Allah’ tan rahmet yakınlarına sabırlar ve yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyoruz.

Bu acı hadisenin yaşandığı saatten itibaren yayın akışımıza bir süreliğine ara vermiştik, bugün itibari ile yayın akışımıza devam ettiğimizi bildiririz. Milletçe başımız sağolsun.

Mühendis Bilim Ekibi

YAZAR BİLGİSİ
Hasan Eren EMİR
Yönetici
Biyografi

Merhabalar. Ben MühendisBilim’ in yöneticisiyim. Çocukluğumdan beri elektik-elektronik ve yazılım alanlarına duyduğum büyük ilgi sebebiyle üniversite eğitimimde bu alana yöneldim. Halen Atatürk Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü’ nde eğitim görmekteyim. Bunun yanında kendi projelerim üzerinde çalışmalarımı sürdürüyorum. Bilim, teknoloji, mühendislik alanlarından gelişmeleri duyuracağım ve diğer projelerimi de yayınlayacağım bir platform ihtiyacından doğan bir diğer projem; MühendisBilim için desteklerinizi bekliyor, iyi okumalar diliyorum.

BENZER GÖNDERİLER

FACEBOOK İLE YORUM YAP

YORUM YAP


PAYLAŞ