Yazarlık Ön Başvurusu

Merhabalar. MühendisBilim sitesinde aktif olarak paylaşım yapmak mı istiyorsunuz?

  1. İsminizi, soyisminizi, yaşınızı
  2. Eğitim bilginizi
  3. Kısaca biyografinizi
  4. İlgi alanınızı, sitemizde paylaşımda bulunmak istediğiniz içerik türünü(teknoloji haberleri, projeler gibi)

Gibi kriterleri bizlere bildirirseniz başvurunuzun daha hızlı değerlendirilmesi için bize yardımcı olursunuz. Başvurunuz değerlendirildikten sonra size e-posta ile ulaşılacaktır.

Yazarımız Olun!

Yazarlık ön başvurusu kabul edilmiş kişiler MühendisBilim Ekibinin belirleyeceği sınırlı bir zaman dahilinde deneme sürecine tabi tutulurlar. Bu süreçte yazar uygun kategoride (bilim, mühendisik, teknoloji, proje)  bilimsel bir makale hazırlar ve yayınlar. Yayınlanan bu makale direk olarak halkla paylaşılmaz ve editör onayına tabi tutulur. Uygun bulunan makaleler ekibimiz tarafından onaylanır ve halka açık şekilde yayınlanır. Gerekli deneme sürecinin ardından kişi MühendisBilim’ de yazar olarak aktif rol alır. Mühendis Bilim’ de aktif olarak rol alan kişiler “Kullanım Sözleşmesi” başlığı altında kendileri için bulunan hükümleri kabul ettiklerini beyan etmiş olurlar.

Yayının Özellikleri

Kullanım Sözleşmesi

1. MühendisBilim’ de hiçbir şekilde bir dine, dile, kültüre, siyasi görüşe, ırka, kişisel görüş ve insan haklarına karşı  hakaret, onur zedeleyici veya argo ifadelere, yorumlara ve paylaşımlara yer verilmez.

2. Yapılan paylaşımlarda, yorumlarda veya ifadelerde her yaş grubundan kişiler düşünülecek, kişiler canlı / cansız varlıklara zarar vermeye, cinsel, ahlak dışı veya zararlı eylemlere sürüklenemez.

3. MühendisBilim’ de hiçbir şekilde maddi / manevi çıkar veya kazanç sağlamak amacıyla reklam, paylaşım veya yoruma kullanılmaz.

4. MühendisBilim sitesinin işleyişini önleyecek, veritabanına veya verilere zarar verecek, güvenlik zaafiyeti oluşturacak dosya yüklemesi veya saldırıda bulunan kişiler, üyelikleri bulunması halinde sonlandırılır ve her türlü zarardan doğacak cezai / hukuki sorumluluğu kabul ederler.

5. Kullanıcı veya ziyaretçi MühendisBilim’ in hizmetlerini kullandığı andan itibaren “Kullanım Sözleşmesi” başlığı altında bulunan tüm hükümleri kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder.

İletişim Adresimiz

muhendisbilim@gmail.com

PAYLAŞ